حدود یه ماه پیش از طرف همراه اول یه هفته اینترنت نا محدود بهم هدیه داده شد و برای استفاده حداکثری، شروع به جمع آوری لینک برای دانلود کردم. از اونجا که همه سریال هایی که میدیم یا تموم شده بودن مثل the sopranos، یا منتظر فصل بعدیشون بودم، تصمیم گرفتم چنتا سریال خوب پیدا کنم. با یکم تحقیق به چنتا سریال رسیدم که یکی از اون ها curb your enthusiasm از شبکه HBO بودش.

این سریال داستان زندگی روزمره شخصی به اسم Larry David رو نقل می کنه. Larry David که یه نویسنده، تهیه کننده و کمدین هستش در این سریال نقش خودش رو بازی می کنه. داستان بعد از اتمام سریال seinfeld که نوشته خود Larry David هستش اتفاق میافته. Larry که حالا به خاطر نوشتن یه سریال موفق معروف تر شده زندگی روزمره بسیار پر فراز و نشیبی داره. اتفاقایی براش میافته که به ندرت برای هر آدم دیگه ای ممکن رخ بده. می شه تمام اتفاقات سریال رو در اسمش خلاصه کرد. اشتیاق و پا فشاری شدید Larry به انجام کارها به روشی که خودش فکر میکنه درسته، باعث میشه تو موقعیت هایی گرفتار بشه که داستان سریال رو جذاب میکنه. یه نکته خیلی جالب در مورد این سریال فصل آخرشه که به طور مستقیم به ایران مرتبط هستش.

این سریال در 9 فصل از سال 2000 تا 2017 منتشر شده و هر قسمتش حدود 25 دقیقه اس. من چون اطلاعی از این سریال نداشتم، بدون دیدن seinfeld اینو دیدم. به نظرم بهتره اول seinfeld رو ببینید بعد اینو چون توش چیزایی از seinfeld گفته میشه که اگه دیده باشید کمک میکنه طنز ماجرا رو بهتر درک کنید.